Reflexní terapie

Reflexologie nohy

Naše chodidla představují dokonalou mapu těla. Všechny orgány mají na noze svoji odpovídající plošku. Reflexologie nohy je šetrná a účinná technika, která aktivuje přirozené léčebné síly organismu a přispívá k obnovení tělesné i duševní rovnováhy. Tělo se léčí samo – když dostane možnost. Terapií reflexních zón se vytvářejí základní předpoklady k prevenci a léčbě mnoha nemocí. Pomocí jemné reflexní masáže a stlačováním příslušných bodů na chodidle dokáži ulevit od bolesti, rozproudit tok energie v těle, a celkově navodit pocit pohody a harmonie.

Cena

Délka trvání procedury –  30 min, cena 600 Kč

 

Reflexologie ruky

Naše ruce jsou pro nás jedinečným nástrojem. Pomocí reflexologie rukou Vám pomůžu vyladit a zharmonizovat organismus. Tato technika je velmi atraktivní a příjemná. Reflexologie ruky dokáže výrazně posílit imunitní systém a mízní oběh, zlepšit obranyschopnost organismu, uvolnit tělo od stresů a nervozity.

Tato nenáročná a příjemná technika je skvělým impulsem ke spuštění samoléčebných procesů. Reflexologie ruky se tak stává nejen klíčem k nápravě nejrůznějších blokací životní síly, ale také účinným prostředkem k nalezení fyzické i duševní rovnováhy.

Cena

Délka trvání procedury –  30 min, cena 600 Kč

images8

Comments are closed.