Lávové kameny

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku.
Lávové kameny zahřeji ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem za pomoci aromatických olejů masíruji celé tělo. Kameny tak pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle.
Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuleje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.
Tělo se opravdu dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a budete se cítit jako znovuzrození.

Kontraindikace

Masáž lávovými kameny neprovádím v případě: hypersensitivity na teplo, infekčním onemocnění, zánětech, horečce, pooperačním stavu, závažnějším poranění kůže, modřinách, kožních problémech, slunečních popáleninách, křečových žilách, onemocnění srdce, vysokém krevním tlaku, diabetu, epilepsii, silné a bolestivé menstruace, v průběhu celého těhotenství.

Ceník

Celé tělo – 1 hod, 1400 Kč

 

Masáž obličeje lávovými kameny

Masáž obličeje lávovými kameny spojuje do jednoho harmonického celku tepelné účinky lávových kamenů a kosmetickou masáž obličeje. Výsledkem jsou vynikající účinky v omlazení a regeneraci Vaší pleti, v povzbuzení lymfatického systému a v uvolnění svalů v oblasti tváře, krku a dekoltu. Masáž obličeje lávovými kameny přispívá nejen k výraznému zlepšení fyzického vzhledu, ale také k celkové relaxaci organismu a k navození duševní pohody a vnitřního klidu. Masáž obličeje lávovými kameny patří k populárním trendům a je čím dál více oblíbená jak v masérské, tak v kosmetické praxi.

Kontraindikace

Masáž obličeje lávovými kameny nelze provádět při infekčních onemocněních a nachlazení, kožních chorobách nebo ekzémech, zánětlivých onemocněních v oblasti hlavy nebo při otevřených ranách, po popáleninách nebo spáleninách ze slunce. Tato masáž je také nevhodná u osob přecitlivělých na teplotu (hypersensitivita).

DSC_0114

Comments are closed.