Lymfatické masáže

Manuální lymfodrenáž těla

Manuální lymfodrenáž těla je speciální ručně prováděná masáž, která má vynikající ozdravný, detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetický účinek. Za pomocí jemné techniky Vám pod určitým tlakem, tempem a pořadím daných specifických hmatů, aktivuji lymfatický (mízní) systém těla. Pokud máte lymfatický systém oslaben, projevuje se to únavou, snížením obranyschopnosti a imunity, zduřením uzlin a velkým oslabením fyzického i psychického stavu. V důsledku špatně fungujícího lymfatického systému se objevuje také celulitida, otoky, zadržování vody v těle, křečové žíly apod.

Kontraindikace

Manuální lymfodrenáž těla neprovádím při veškerých zhoubných nádorových onemocněních, akutním bakteriálním nebo virovém onemocnění, v případě erysipelu – streptokokové infekce, horečce, akutním cévním onemocnění, hnisavých kožních ranách, glukomu, patologickém těhotenství, hyperfunkci štítné žlázy, těhotenství do 3. měsíce, bolestivé nebo silné menstruaci, onemocnění jater, ledvin, srdce, nebo také v případě astma.

Cena

Celé tělo – cca 1 hod,  1200 Kč

 

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Tato technika využívá speciální jemnou hmatovou techniku, která efektivně působím na stimulaci lymfatických cév v kůži a podkoží obličeje, krku a dekoltu. Manuální lymfodrenáží stimuluji krevní oběh, aktivuji proces detoxikace a obnovuje správný tok lymfy. Účinky jsou nejen léčebné, ale i preventivní a regenerační. Obličejová lymfodrenáž pomáhá při častých zánětech vedlejších dutin a středouší, problémech se zuby, preventivně při migrénách, akné. Drenáží se odvádí z obličeje nahromaděné toxiny, pokožka se stává pružnější a odolnější proti tvorbě vrásek. V poslední době je velmi často indikována po plastických operacích na obličeji a krku, po plastikách víček, všude tam, kde dochází k pooperačním otokům. Urychluje hojení a zjemnění jizev.

Kontraindikace

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu naprovádím v případě: nádorového onemocnění, akutního bakteriálního nebo virového onemocnění, v případě erysipelu – streptokokové infekce, horečky, akutního cévního onemocnění, hnisavé kožní rány, glaukomu, patologického těhotenství, bolestivé nebo silné menstruace, hyperfunkce štítné žlázy.

Cena

Lymfa obličeje – 1 hod, 1200 Kč

Comments are closed.